برخلاف این نظر که صفحات درباره ما معمولاً نادیده گرفته می شوند و اهمیت ندارند، این صفحات از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند چون کسب و کار شما را به بازدید کننده معرفی می کنند و در واقع معرف کاری که شما انجام می دید می باشند و اعتماد را در بیننده بوجود می آوردند با بهینه سازی صفحات درباره ما اعتماد لازم جهت افزایش بازدید را ایجاد کنید.

۳ اشتباه رایج در این زمینه را اصلاح کنید:

۱. همه درباره ی شماست، شما و شما

واضح است که شما باید داستان کسب و کار خود را شرح دهید. بیننده کنجکاو است که در مورد شما بداند و اینکه چه کار انجام می دید.

معمولاً صاحبان کسب و کار به موفقیت ها و دستاورد های خودشون می پردازند اما دقیقاً مشخص نمی کنند که چه خدمتی ارائه می کنند که باعث بهتر کردن زندگی افراد می شود.

نیازی نیست در به نمایش موفقیت های خود زیاده روی کنید. داستان کسب و کار خود را تعریف کنید در این زمینه از صحبت های رایج و نمایشی و کلی گویی

پرهیز کنید و کمی خلاقانه با کمی شوخ طبعی در مورد کاری که انجام می دهید و اینکه چجوری می تونید مساله ای رو حل کنید توضیح دهید.

اگر دچار مشکل شدید برای ساخت این صفحات از سوالات زیر رو از خودتون بپرسید:

- چگونه شرکت شروع به کار کرد؟

- پایه گذاران شرکت چه کسانی بودند؟

- چه چیزی به شما ایده ساخت کسب و کارتان را داده است؟

- ارزش های اصلی شما چیست؟

- بعنوان یک کسب و کار چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟

۲. نبود هیچ توضیحی در مورد هدف وب سایت شما

صفحه درباره ما در واقع جایی است که شما محصولات و خدمات خود را معرفی می کنید و اینکه چه چیزی شما را در بین میلیون ها مشابه دیگر متمایز می کند،‌ از کمی نمایش دادن خودتان در این زمینه نترسید!

اینکار باعث می شود که بیننده بداند که چه انتظاراتی را می تواند از وب سایت شما داشته باشد. خدمات و محصولات خود را توضیح می دهید و اینکه آنها متوجه شوند که جای درستی آمده اند و اینکه شما چه مزیت هایی نسبت به رقبا داشته و سود افرادی که با شما کار می کنند و مشتری شما هستند در چه بوده است.

۳. تنها متن و دیگر هیچ!!!

مغز انسان محتوای بصری را ۶۰۰۰۰ بار سریعتر از متن پردازش می کند. برای ایجاد یک تاثیر اولیه بسیار موثر از تیتر های موثر و مناسب بهمراه پاراگراف های کوتاه، نظم دادن به مطالب با نقاط گرد و عکس هایی از شما و نیروهای شما در حال فعالیت استفاده کنید.