یکی از راه‌های اعتماد به یک آژانس تبلیغاتی برای شروع همکاری، دیدن نمونه کارهای طراحی شده توسط آنهاست. هر چه نمونه کارهای طراحی شده یک آژانس تبلیغاتی، قوی‌تر، جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، مشتریان را بیشتر ترغیب به آغاز همکاری می‌نماید.
لوگو
لوگو یا آرم یک نماد گرافیکی است که در تمام حوزه‌های تبلیغات بکار گرفته می‌شود و برای بیان هویت سازمان، خدمات و فعالیت‌های آن اجرا می‌گردد. در نظر داشته باشید یک لوگوی مناسب، نباید شبیه به لوگوی دیگر شرکت‌ها باشد و نمادی منحصر بفرد از تجارت و حرفه شما باشد. سادگی و خلاقیت به پایداری و اعتبار آرم، کمک فراوانی می‌کند و یک لوگوی قوی تا سال‌ها زیبایی و جذابیت خود را حفظ خواهد کرد. لوگو معرف تخصص شماست و ابزاری برای یادآوری شما در ذهن مشتری، پس طراحی آن را امری ساده مپندارید.
اوراق اداری
طراحی ست اداری یک شرکت شامل طراحی سربرگ A4 و A5، پاکت نامه، کارت ویزیت است. درکنار اوراق اداری موارد دیگری مانند کاغذ یادداشت، فولدر، کارت پرسنلی، قبض، فاکتور، کاردکس، طراحی لیبل سی دی و کاور، ماگ، رویه فلش مموری، خودکار، پاک کن، مهر و ... می‌تواند اجرا و استفاده گردد. همه این موارد جزئی از هویت سازمانی یک شرکت است که ظاهر آن شرکت را برای مخاطبانش به نمایش می‌گذارد.
کاتالوگ و بروشور
طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی وظیفه معرفی و تبلیغات محصولات را بر عهده دارند که از تصاویر و نوشتار محصولات شرکت ایجاد می‌گردد. طراحی کاتالوگ حاوی ریز اطلاعات تمامی محصولات است و عموما چند برگی و دارای صحافی می‌باشد اما طراحی بروشور تبلیغاتی به شکل تک برگ و برای معرفی تنها یک محصول خاص و با اطلاعات کاملتری از آن محصول ارائه می‌گردد. در طراحی بروشور تبلیغاتی برای خلاقیت بیشتر معمولا از انواع تا خوردن مانند دو لت، سه لت و چهار لت استفاده می‌شود.